رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حبیبی جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین: صاحبان استخرها در قزوین 300 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند


22 خرداد, 1400 - 19:30 -- روابط عمومی2

حبیبی جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین: صاحبان استخرها در قزوین 300 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند

جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: صاحبان استخرهایی که به دلیل تعطیل شدن در ایام کرونا متضرر شده اند 300 میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در جلسه ستاد کرونای استان قزوین که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: روند بستری ها و فوتی در استان قزوین نزولی شده و روبه کاهش است اما در روزهایی که تبلیغات انتخابات آغاز شده به مراقبت ویژه نیاز داریم تا دچار بحران کرونا نشویم.

وی اضافه کرد: هفته آخر منتهی به 28 خرداد را در پیش داریم و اگر نکات بهداشتی را رعایت نکنبم مشکل ساز می شود.

حبیبی تصریح کرد: موارد پروتکل های بهداستی تهیه و به ستادهای انتخاباتی ابلاغ شده و در راستای رفع دغدغه و نگرانی مردم در روز رای گیری تعداد ۱۱۸۷ ناظر و مراقب بهداشتی در تمام شعب مستقر خواهند شد تا رای دهندگان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
جانشین ستاد کرونای استان قزوین یادآورشد: تمام امکانات و تجهیزات مرتبط با مدیریت کرونا از جمله ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی مهیا شده است تا مشکلی در روز انتخابات نداشته باشیم.

حبیبی گفت: برای جبران ضرر و زیان مشاغل مختلف بویژه صاحبان استخرها قرار شد مبلغ 300 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در اختیار مالکان استخرها قرار گیرد.
وی اضافه کرد: همچنین مقرر شد شرکت و دستگاههای خدماتی مرتبط با خدمات عمومی مانند برق و گاز از قطع خدمات به دلیل بدهی تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.
جانشین ستاد کرونای استان قزوین بیان کرد: اماکن موقوفه  و مذهبی غیر دولتی هم مجازند اجاره خود را افزایش ندهند و مانند سال قبل محاسبه کنند و مجوزهای صادره برای همه فعالیت اصناف تا ۳۱ خرداد امسال مهلت و اعتبار دارد.

حبیبی اظهارداشت: اعتبار انتخابات اعضای هیئت مدیره اصناف و اتحادیه ها تا پایان شهریور ماه امسال تمدید شده و برگزاری انتخابات اتحادیه ها تا این زمان به تاخیر خواهد افتاد.