رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بستر سازی برای مشارکت حداکثری مهمترین رسالت مجریان و دست اندرکاران انتخابات است /حضور مراقب بهداشتی در شعب رای


11 خرداد, 1400 - 12:34 -- روابط عمومی2
رییس ستاد انتخابات استان :

بستر سازی برای مشارکت حداکثری مهمترین رسالت مجریان و دست اندرکاران انتخابات است /حضور مراقب بهداشتی در شعب رای

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: مهمترین رسالت مجریان و دست اندرکاران انتخابات بستر سازی برای مشارکت حداکثری مردم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در  ستاد انتخابات استان که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: تاکید مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و همه وظیفه داریم برای تحقق این مهم اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: فراهم کردن تمهیدات لازم برای شرکت حداکثری مردم از مهمترین رسالت های همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات است.

حبیبی یادآورشد: ویروس کرونا بیش از یک سال است شرایط ویژه ای در کشور ایجاد کرده به همین دلیل تفاوت های زیادی در این دوره داریم و کاری سخت در پیش است که با مدیریت باید آن را سپری کنیم.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تصریح کرد: برای پیشگیری از هر گونه آسیب ناشی از کرونا باید مراقبت های بهداشتی بشدت مورد توجه قرار گیرد .

حبیبی اضافه کرد: برای پیشگیری از هر گونه مشکلی می بایست در هر شعبه اخذ رای یک مراقب بهداشت به عنوان عضو شعبه مستقر شود، که در این راستا دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر موظفند مراقبان بهداشت را به ستادها و هیئت های اجرایی شهرستان ها معرفی کنند.
وی تصریح کرد: ستادهای تبلیغاتی داوطلبان باید در مکانهای مناسب جانمایی و مستقر شوند و انتخاب مکان در خیابان‌ها و معابر شلوغ منطقی نیست زیرا باید فاصله ستادها حتماً رعایت شود تا در رفت و آمد افراد مشکلی به دلیل نزدیکی ستادها ایجاد نشود.

حبیبی یادآورشد: داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی لازم است روسای ستاد خود را به ستاد انتخابات استان معرفی کنند.

وی اظهارداشت: برای انتخابات 28 خرداد ماه در استان قزوین تعداد ۱۱۸۵ شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای شهروندان پیش بینی شده است.

حبیبی همچنین اعلام کرد: بر اساس گزارش های تهیه شده در کشور عملکرد ستاد انتخابات استان خوب ارزیابی شده است.