رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شعب اخذ رای استان قزوین تا حد امکان در فضاهای باز مستقر می‌شوند


28 ارديبهشت, 1400 - 09:27 -- روابط عمومی2
رییس ستاد انتخابات استان :

شعب اخذ رای استان قزوین تا حد امکان در فضاهای باز مستقر می‌شوند

رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: بیشتر شعب اخذ رای استان برای پیشگیری از کرونا و حفظ سلامت رای دهندگان تا حد امکان در فضاهای باز تعبیه و مستقر می‌شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در نشست ستاد انتخابات استان قزوین افزود: با توجه به تداوم حضور کرونا به دست اندرکاران و عوامل برگزاری انتخابات توصیه شده که شیوه نامه های بهداشتی را به طور کامل رعایت کرده و مورد توجه قرار دهند.

رییس ستاد انتخابات استان قزوین اظهار داشت: در رابطه با واکسیناسیون عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات  پیش بینی هایی شده که در این خصوص طی روزهای آتی اطلاع رسانی لازم به آنها انجام خواهد شد.

حبیبی همچنین گفت: براساس قانون تمامی دستگاه های اجرایی مکلفند در صورت درخواست ستاد انتخابات امکانات و تجهیزات خود را برای برگزاری انتخابات در اختیار بگذارند و امتناع از این موضوع اقدامی خلاف قانون بوده و با خاطیان برخورد می شود.

وی اضافه کرد: برای برگزاری الکترونیکی انتخابات در شهر قزوین نیز مشکلی نداریم و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشده شده است.

این مسوول اظهار داشت: فرایندهای مربوط به انتخابات براساس تقویم این رخداد در حال انجام و پیشرفت است و آماده برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور می شویم.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد.