رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

معاون سیاسی استاندار :روز قدس هیچگاه فراموش نخواهد شد/روز قدس کابوس رژیم صهیونیستی است


7 ارديبهشت, 1400 - 14:50 -- روابط عمومی2

معاون سیاسی استاندار :روز قدس هیچگاه فراموش نخواهد شد/روز قدس کابوس رژیم صهیونیستی است

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: قدس روز کابوس و زلزله رژیم صهیونیستی و بیداری ملتهای مسلمان و افشاگری علیه اسراییل است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

جلسه بزرگداشت روز جهانی قدس روز دوشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه باز استانداری قزوین برگزار شد.
منوچهر حبیبی در این جلسه اظهار داشت: روز قدس دنیا را بیدار کرد و حرکت امام به گونه ای است که تا دنیا برقرار است روز قدس وجود دارد.

وی افزود: روز قدس مظلومیت فلسطین را به نمایش گذاشت و با محدودیت رسانه ای که صهیونیست ها ایجاد کرده اند اگر روز قدس نبود این افشاگری نمی شد و هجمه ای علیه اسراییل شکل نمی گرفت.

حبیبی تصریح کرد: روز قدس کابوس رژیم صهیونیستی است به طوری که رژیم اسراییل  ۳۶۴ روز برنامه ریزی می کند تا بتواند روز قدس را مهار کند اما نمی تواند و آبرویش در این روز بر باد می رود.
وی اظهار داشت: روز قدس تنها زلزله ای است که اسراییل آن را پیش بینی می کند و از آن خبر دارد و این روز اجماع جهانی علیه رژیم صهیونیستی را تقویت کرده است.

حبیبی یادآورشد: امروز گنبد آهنین با اقدام موشکی حزب الله شکسته شده و مردم مقاوم فلسطین این گنبد پوشالی را فرو ریخته اند.

وی با بیان اینکه گنبد آهنین در مقابل عظمت سپاه قدس تار عنکبوت هم نیست و بزودی از صحنه روزگار محو خواهد شد، افزود: با روز قدس آژیر نابودی رژیم اشغالگر به صدا درآمده و چراغ قدس در شرایط کرونایی هم همچنان روشن است.


معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین اظهار داشت: برنامه های روز قدس باید فرق کند و به جای حضور مردم بتوانیم فعالیت هایی را در فضای مجازی اجرا کنیم تا ثابت کنیم فضای مجازی در خدمت دین قرار داد.

حبیبی تصریح کرد: با شرایط خاص کرونایی و مصوبات ستاد چون سلامت مردم در اولویت است همه برنامه ها در فضای مجازی پیش بینی شده که در کنار فضاسازی شهرها و مشارکت ادارات با جدیت پیگیری خواهد شد تا این روز بخوبی زنده نگهداشته شود.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد که ۲۳۰ هزار دانش آموز و ۱۶ هزار فرهنگی با آن ارتباط دارند باید با تولید محتوا مشارکت بیشتری داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین گفت: شهرداری لازم است فضاهای شهری را با حال و هوای قدس آراسته کند و دستگاههای فرهنگی تولید محتوا کنند و کارهای هنری داشته باشند و فضای مجازی در خدمت روز قدس قرار گیرد تا بتوانیم با اجرای برنامه ها رسالت و وظیفه خود در مقابل این یوم الله را انجام دهیم