رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مراسم یادبود سردارحاج قاسم سلیمانی،روز سه شنبه ۱۷ دی ماه در قزوین برگزار می شود


15 دى, 1398 - 08:32 -- روابط عمومی۲
معاون سیاسی استاندار قزوین:

مراسم یادبود سردارحاج قاسم سلیمانی،روز سه شنبه ۱۷ دی ماه در قزوین برگزار می شود

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار خبر داد: مراسم یادبود سردارحاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ راس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در مسجد امام خمینی(ره) واقع در قزوین_ بلوار آزادگان (غیاث آباد) برگزار می گردد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ستاد برگزاری مراسم‌های یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سپاه صاحب الامر(عج)استان تشکیل جلسه داد
منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در بخشی از جلسه عنوان کرد: سردار سلیمانی سهم بزرگی را در امنیت جهان اسلام ایفا نمود او ژنرال قلب ها و فرمانده لشکر پنهان مقاومت در منطقه بود که در دفاع از اسلام و وحدانیت مجاهدت های بسیاری از خود نشان داد.
حبیبی گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت امروز همگی ما وظیفه داریم از این شخصیت برجسته قدردانی کنیم.
 رئیس شورای اطلاع رسانی استان در ادامه افزود: از حضور معنادار و باشکوه مردم عزیز در نماز جمعه روز گذشته و راهپیمایی انقلابی آنان در محکوم کردن اقدام شنیع آمریکای جنایتکار تشکر و قدردانی فراوان می کنیم.
 حبیبی خبر داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته روز سه شنبه۱۷ دی ماه راس ساعت۱۴:۳۰دقیقه در مسجد امام خمینی(ره) شهر قزوین واقع در بلوار آزادگان مراسم یادبودی برای سردارشهید قاسم سلیمانی برگزار می‌شود، همچنین در شهرستان‌های تابعه استان نیز چنین مراسم های برگزار می گردد.

 معاون استاندار در ادامه گفت: فضاسازی شهری در قزوین توسط شهرداری صورت می‌گیرد و جاده‌های اصلی استان نیز توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به تصاویر شهید قاسم سلیمانی مزین می شود.

حبیبی تاکید کرد:در فضاهای آموزشی همچون مدارس و دانشگاه‌ها،برنامه هایی برای تبیین خدمات و معرفی ابعاد شخصیتی این چهره ممتاز بین المللی تدارک دیده شود.
 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان افزود: امیدواریم در حد توان خود تلاش کنیم تا بازگوکننده خدمات ارزنده این سردار بزرگ و بااخلاص اسلام باشیم‌‌.