رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استانداری که خبرنگار شد و از دشواری های این کار گفت


19 مرداد, 1398 - 16:18 -- روابط عمومی۲

استانداری که خبرنگار شد و از دشواری های این کار گفت

استاندار قزوین به دلیل اینکه در مراسم تجلیل از خبرنگاران فرصتی برای این قشر به منظور صحبت پیش بینی نشده بود، به نمایندگی از آنان سخنرانی کرد و از مسایل و سختی های این حرفه گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه تولید و صادرات که به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار توسط اتاق بازرگانی،صنعت و معدن و کشاورزی و شرکت شهرک های صنعتی قزوین برگزار شد،افزود: فرصتی در این نشست برای صحبت خبرنگاران پیش بینی نشده بنابراین من اجازه می خواهم تا در اینجا خبرنگار شده و به نمایندگی از آنان در خصوص این حرفه صحبت کنم.

استاندار قزوین با بیان که خودم را از جنس رسانه ها می دانم و در زادگاهم صاحب نشریه هستم و خطاب این صحبت هایم به مدیران است،گفت: در کار رسانه سعی می کنیم صادقانه به ایفای نقش بپردازیم و ضمن طرح نقاط ضعف به طرح نقاط قوت نیز می پردازیم.

زاهدی همچنین گفت: ما در صورت دسترسی به اطلاعات و احوال شخصی مدیران به خاطر ماهیت کار خود، اسرار شخصی آنان را طرح نمی کنیم و  همین طور از بیان مسایلی که منافع ملی را به خطر می اندازند،خودداری می کنیم.

وی اظهار داشت: البته ما هم ممکن است در انعکاس اخبار اشتباه کنیم و باید پذیرفت کار ما مشکلات و دشواری های زیادی نیز دارد. 

استاندار قزوین همچنین گفت: امروز مسابقه سرعت در خبر رسانی برقرار است و مسئولان باید حساسیت کار رسانه ها را در این بخش درک کنند که ممکن است به خاطر این موضوع دچار اشتباه شویم.

وی در ادامه گفت: ما توانمندی ها و دستاوردهای نظام و میهن خود را منعکس کرده و به توسعه استان و کشور خود می اندیشیم.