رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


3 شهريور, 1398 - 14:32 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :۱۶۱ طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در شهرستان قزوین به بهره‌برداری می‌رسد.


3 شهريور, 1398 - 08:24 -- فرمانداری بوئین...

در ادامه برنامه های مسئولین شهرستان در اولین روز از #هفته_دولت پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستای خوزنین از توابع بخش رامند با حضور بابایی صالح نماینده مردم شریف شهرستانهای بویین زهرا و آوج ، رحمانی فرماندار ، انصاری بخشدار رامند، یوسفی ریاست بنیاد مسکن شهرستان و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.


3 شهريور, 1398 - 08:22 -- فرمانداری بوئین...

همزمان با اولین روز از #هفته_دولت با حضور بابایی صالح نماینده مردم شریف شهرستانهای بویین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی، رحمانی فرماندار،انصاری بخشدار رامند و جمعی از مسئولین شهرستانی پروژه ۲۲ هکتار آبیاری تحت فشار مزرعه آقای درتاج با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان با هدف افزایش بهره وری در کشت، در روستای علی آباد به بهره برداری رسید.


3 شهريور, 1398 - 08:20 -- فرمانداری بوئین...

در اولین روز از #هفته_دولت باحضور مسئولین استانی و شهرستانی پروژه روکش آسفالت خیابان مهندس درافشان ابراهیم آباد از توابع بخش رامند به مساحت ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.


3 شهريور, 1398 - 08:19 -- فرمانداری بوئین...

در دومین برنامه از اولین روز  #هفته_دولت  پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستای خان آباد به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.


3 شهريور, 1398 - 08:17 -- فرمانداری بوئین...

در اولین برنامه از #هفته_دولت با حضور بابایی صالح نماینده مردم شریف شهرستان های بویین زهرا و آوج، رحمانی فرماندار شهرستان، نادری بخشدار بخش مرکزی، رضایی نیک مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان، ذوالفقاری رییس اداره مخابرات شهرستان از ایستگاه تقویت سیگنال شبکه تلفن همراه روستای خان آباد بهره برداری شد.


2 شهريور, 1398 - 23:46 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

علیرضایی فرماندار شهرستان به همراه مدیران ادارات در اولین روز از هفته دولت با حضور در دفتر امام جمعه آوج با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.


2 شهريور, 1398 - 22:59 -- روابط عمومی 3
در اولین روز از هفته دولت

در اولین روز از هفته دولت،علیرضایی فرماندار آوج به همراه مدیران ادارات شهرستان و جمعی از اقشار مختلف مردم با حضور در مزار شهدای آوج،قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهدای والامقام ادای احترام کرد.


2 شهريور, 1398 - 22:10 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :۱۶۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۸۱۰ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت در شهرستان قزوین به بهره‌برداری می‌رسد که این طرح ها در بخش های مختلف صنعتی، عمرانی، کشاورزی و ورزشی می باشد.


2 شهريور, 1398 - 21:57 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان قزوین گفت :همزمان با هفته دولت با حضور استاندار و فرماندار قزوین ۳ پروژه کلان و چند پروژه خرد با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال یکشنبه ۳ شهریور ماه افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.


2 شهريور, 1398 - 18:00 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج خبرداد:

فرماندار آوج گفت: ۷۵ طرح عمرانی و زیربنایی با اعتبار ی بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت در شهرستان آوج به بهره برداری می‌رسد.
2 شهريور, 1398 - 16:41 -- روابط عمومی فرم...

اولین روز از هفته دولت ۹۸/۶/۲
دیدار طاهری فرماندار تاکستان با ورزشکار عضو تیم ملی دو و میدانی معلولین و جانبازان و حضور در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا در سال ۲۰۱۸


2 شهريور, 1398 - 16:41 -- روابط عمومی فرم...

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان این مرز و بوم بویژه شهیدان والامقام دولت، شهیدان رجائی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولتمردان سخت کوش و صدیق و کارمندان خدوم و پرتلاش ایران اسلامی به ویژه کارمندان ساعی و پرتلاش این شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون دولت تدبیر و امید به ویژه رئیس جمهور محترم را در راه اعتلای آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند منان خواستارم.


2 شهريور, 1398 - 16:14 -- روابط عمومی فرم...
در اولین روز از هفته دولت و با حضور استاندار ، در شهرستان آبیک صورت پذیرفت:

استاندار قزوین در سفر به شهرستان آبیک به همراه معاون سیاسی امنیتی استاندار، امام جمعه معزز آبیک، داود محمدی نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان آبیک و معاونین حوزه سیاسی و عمرانی، بخشداران بخش مرکزی و بشاریات و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، طرح صنعتی پارسا صنعت البرز را افتتاح نمود.

صفحه‌ها