رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتقال اداره ورزش و جوانان استان به استادیوم ۱۵ هزار نفری به ساماندهی این مجموعه سرعت می بخشد


29 ارديبهشت, 1398 - 15:43 -- روابط عمومی 2
استاندار قزوین:

انتقال اداره ورزش و جوانان استان به استادیوم ۱۵ هزار نفری به ساماندهی این مجموعه سرعت می بخشد

استاندار قزوین گفت:با انتقال مجموعه اداره ورزش و جوانان استان و نیز همه هیئت‌های ورزشی به استادیوم ۱۵ هزار نفری می توان به ساماندهی مجموعه سرعت بخشید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در حاشیه بازدید از استادیوم ۱۵ هزار نفری سردار آزادگان قزوین اظهار داشت:ساخت مجموعه ۱۵ هزار نفری قزوین از جمله طرح‌های بدون مطالعه است که هزینه‌های سنگینی را به استان تحمیل کرده و امروز باید برای استفاده بهینه از آن برنامه ریزی کنیم.
 وی افزود:هر جا بدون مطالعه و تحقیق طرحی اجرا کرده‌ایم هزینه‌های زیادی به کشور تحمیل شده و هنوز هم شاهد کارهای بدون مطالعه هستیم که نگران کننده است.
وی بیان کرد: استادیوم ۱۵ هزار نفری سردار آزادگان از طرح‌های بدون مطالعه است که بدون توجه به نیاز منطقه ساخته شد و امروز منابع زیادی معطل مانده است.

استاندار قزوین یادآور شد: این استادیوم در واقع منابع ارزشمندی است که با بهره وری بالا می‌تواند در امور ورزشی و برای ورزشکاران رشته‌های مختلف به کار گرفته شود.

زاهدی گفت: امروز بازدیدی از مجموعه سردار آزادگان داشتیم تا ظرفیت و توانمندی و مشکلات این مجموعه را شناسایی کنیم و ببینیم چه کاری می‌توان برای حلش آن صورت داد.

وی یادآور شد: پیشنهاد شده تا مجموعه اداره ورزش و جوانان استان و نیز همه هیئت‌های ورزشی را به استادیوم ۱۵ هزار نفری منتقل کنیم که به نظر می‌رسد با استقرار این اداره بتوان به ساماندهی مجموعه سرعت بخشید.

 

استاندار قزوین اضافه کرد: همچنین برخی رشته‌های ورزشی که به فضای بسته و محدودی نیاز دارد می‌تواند از این استادیوم و امکانات آن استفاده کند که این موضوع نیز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاون عمرانی استانداری بررسی خواهد شد.

وی بیان کرد: رشته‌هایی مانند بیلیارد، بولینگ، اسکواش، تیراندازی، رزمی و دوچرخه سواری می‌توانند از این امکانات بخوبی استفاده کنند که این کار مستلزم برنامه ریزی و مطالعه و کار تحقیقی است.