رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد


29 ارديبهشت, 1398 - 13:29 -- روابط عمومی 3
با حکم استاندار قزوین:

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد

باصدور حکمی از سوی زاهدی استاندار،منوچهر حبیبی به سمت رئیس ستاد انتخابات اساان قزوین منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی در بخشی از این حکم آورده است:  با عنایت به عزم، اراده و تأکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه، برمدار قانون و به استناد  مواد 25 و 60 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، به‌موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات استان  در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب می‌نمایم.

 استاندار در ادامه تصریح کرده است:  برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی به‌موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری‌های نوین و روزآمد، روان و تسهیل‌سازی فرایند‌های انتخابات، به‌کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت هر چه بیشتر و گسترده‌تر مردم در عرصه انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید ایران، که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان به‌عنوان حق‌الناس برابر مرّ قانون و در فضایی امن و توأم بانشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و مأموریت خطیر جنابعالی است که انتظار می‌رود  با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمایید.
 زاهدی در یخش پایانی این حکم آورده است: برای تحقق این مهم،تشکیل و راه‌اندازی ستاد انتخابات استان با حضور مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، مدیرکل امور اداری و مالی، مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی، مدیر دفتر فناوری و اطلاعات و شبکه دولت، مدیرکل حراست، مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد  و امور حقوقی، مدیرکل دفتر روابط عمومی و مدیرکل ثبت‌احوال استان امری ضروری و مورد تأکید است. 
بدیهی  است کلیه معاونین، مدیران کل، فرمانداران و بخشداران، نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمن آنکه کلیه دستگاه‌های اجرایی استان نیز بر اساس ماده 11 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
امید است در پرتو عنایت حق‌تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، انتخاباتی باشکوه و قانونی، با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مؤمن و تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار گردد.%