رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرمایه نظام است


24 فروردين, 1398 - 11:14 -- روابط عمومی 3
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرمایه نظام است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نبض انقلاب و به عنوان یکی از ارکان اصلی انقلاب محسوب شده و در اصل سرمایه نظام است . .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نبض انقلاب و به عنوان یکی از ارکان اصلی انقلاب محسوب شده و در اصل سرمایه نظام است .
منوچهر حبیبی بیان کرد : ظرفیت سپاه ، صرفانظامی نیست و قابلیت سپاه درحوزه های مختلف تعریف و تجربه شده است .
وی با اشاره به بخشی از ظرفیت های این نهاد انقلابی ، تصریح کرد : درحوزه های اجتماعی ، عمرانی و فرهنگی سپاه توانمندی های بالایی دارد و آخرین حلقه مدیریتی سپاه درحوزه نظامی تعریف شده است . 
حبیبی به حضور بموقع سپاه در حساسترین زمان های نظام اشاره کرد و افزود : امروزه در دورافتاده ترین و کم توسعه یافته ترین نقاط کشور ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور فعال و خالصانه دارد . 
معاون استاندار تاکید کرد : سپاه درقلب مستضعفان جهان جای دارد و به عنوان حریم نظام جمهوری اسلامی بوده و تعرض به این حریم ، قطعا بی پاسخ نخواهد ماند .
حبیبی سپاه را نهادی برآمده از اراده مردم دانست و اظهار داشت : چنین نهادی درقلب ملت ایران جای دارد و با تدابیر عالمانه رهبر معظم انقلاب مسیر خود را با جدیت هرچه تمام‌تر دنبال خواهد کرد .