رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نباید از فعالیت سیاسی دانشجویان،واهمه داشت


11 آذر, 1397 - 12:09 -- روابط عمومی 3
معاون سیاسی-امنیتی استاندار قزوین:

نباید از فعالیت سیاسی دانشجویان،واهمه داشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارتاکید کرد:از فعالیت سیاسی دانشجویان در فضای دانشگاه ها، نباید واهمه داشت

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علیرضا آشناگر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در جلسه کمیسیون امنیت دانشجویی با تبریک ایام ربیع الاول ، هفته بسیج و روز دانشجو اظهار داشت :فضا در این ایام فضای سیاسی نیست، از کار سیاسی همزمان با کار فرهنگی اصلا نباید واهمه داشته باشیم باید به فضای علمی و دانشجویی اعتماد پیدا کنیم.

وی در ادامه بیان داشت : در حال حاضر به دنبال این هستیم که به عنوان موضوع ضروری، گفتگو را در سراسر جامعه تعمیم بدهیم و دانشگاه یکی از جاهایی است که دانشجویان  باید گفتگو را در آن تمرین کنند

آشناگر اضافه کرد:در مسیر گفتمان باید تفاوت ها و تمایزات را به رسمیت بشناسیم و اشتراکاتمان را تقویت کنیم، کنش های سیاسی را در دانشگاه به رسمیت بشناسیم و رصد کنیم تا دیگران هدایت کننده نباشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین  گفت:در حال حاضر به دنبال این هستیم که به عنوان موضوع ضروری، گفتگو را در سراسر جامعه تعمیم دهیم و دانشگاه یکی از جاهایی است که دانشجویان  باید گفتگو را در آن تمرین کنند.

وی بیان داشت:هدفمان این باشد که محیط دانشگاه محیط آرامی باشد ولی باید دغدغه های ، سیاسی و اجتماعی دانشجویان نیز پاسخ داده شود.

آشناگر در پایان یادآور شد: مسئولیت برگزاری مراسم روز 16 آذر به عهده مدیران دانشگاه است در این راستا به سخنرانان تذکر داده شود به دغدغه های مدیریت توجه نمایند.