رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عملکرد دستگاه‌ها در حوزه مقابله با مواد مخدر،رضایت بخش نیست


29 آبان, 1397 - 13:57 -- روابط عمومی 3
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار قزوین:

عملکرد دستگاه‌ها در حوزه مقابله با مواد مخدر،رضایت بخش نیست

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار قزوین گفت:عملکرد دستگاه‌ها در حوزه مقابله با مواد مخدر رضایت بخش نیست

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

"علیرضا آشناگر" در نشست کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد << سمن >> استان قزوین افزود: توانمندسازی افراد بهبود یافته از دام اعتیاد به مواد مخدر باید با جدیت بیشتر دنبال شود و در این راه باید از ظرفیت سمن ها استفاده کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین اضافه کرد: یکی از راه‌های ماندگار کردن افراد بهبودیافته از اعتیاد، استقلال مالی از طریق اشتغال است و به عبارت دیگر با توانمند کردن شخص بهبود یافته از نظر اقتصادی می توانیم حس مسئولیت پذیری اجتماعی را در او تقویت کنیم.

آشناگر تاکید کرد:  توقع و انتظار ما از سمن‌ها بیشتر عملکرد فعلی است و باید آنها در این خصوص تلاش و همیت بیشتری از خود به خرج دهند چرا که از توانمندی بالا و قابل توجهی برخوردار هستند.

    معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: عملکرد دستگاه‌های ذیربط استان در زمینه مقابل با مواد مخدر رضایت بخش نیست چرا که فعالیت های خود را در این زمینه از سر رفع تکلیف پیش می برد.

وی در ادامه تاکید کرد :  باید از همه توان خود برای مقابله با اعتیاد و مصرف مواد مخدر که از مهم ترین آسیب های اجتماعی است بهره بگیریم،

 معاون استاندار تصریح کرد:  دستگاه‌های اجرایی ذیربط نیز باید عملکرد خود در حوزه مقابله با اعتیاد و مصرف مواد مخدر را بهبود ببخشند   چون به لحاظ قانونی و شرعی در این زمینه مسئولیت دارند.

آشناگر همچنین خاطرنشان کرد:  اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر موضوعی است که باید توسط دستگاه های ذیربط و همچنین سمن ها با قوت هرچه بیشتر دنبال شودفع تکلیف پیش می برند.