رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جهاد دانشگاهی نتایج طرح های پژوهشی را در اختیار مدیران قرار دهد


6 تير, 1397 - 11:55 -- اداره کل روابط ...
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار:

جهاد دانشگاهی نتایج طرح های پژوهشی را در اختیار مدیران قرار دهد

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گفت:جهاد دانشگاهی نتایج طرح های پژوهشی را در اختیار مدیران قرار دهد تا در توسعه ی استانی و کشوری کارساز و موثر باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علیرضا آشناگر" در نشستی با رئیس جهاد دانشگاهی قزوین با تاکید بر این مطلب افزود: اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی خوبی در این مرکز انجام می شود ولی اگر نتایج آن در اختیار مدیران قرار گیرد تصمیم گیری ها  ملی و استانی با تکیه بر یافته های علمی موثرتر خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ادامه داد: جهاد دانشگاهی با ظرفیتی که در اختیار دارد، می بایست در حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز ورود یافته و پژوهش های مختلفی را با هدف ارایه راهکار در راستای پیشگیری و کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی انجام دهد.
آشناگر ادامه داد: از طرح های پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه تحول اجتماعی استقبال می کنیم و برای اجرایی شدن این پروژه ها نیز اعتباراتی تخصیص یافته است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: جهاد دانشگاهی می بایست با دستگاههای خدماتی و امدادی مانند کمیته امداد و بهزیستی همکاری و تعامل بیشتری داشته باشد تا در حوزه های درمانی و پژوهشی نیز جمعیت بیشتری را در استان ارایه داده و تمامی گروههای هدف را در پوشش خدمات خود قرار دهد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری در ادامه بر لزوم همکاری جهاد دانشگاهی با دستگاه‌های نظارتی تاکید کرد و افزود: این مجموعه می‌تواند در کارگروه اجتماعی استانداری حضور یابد تا در جریان مسائل و معضلات موجود قرار گرفته و همکاری‌های لازم را با مجموعه استانداری داشته باشد.
 وی در ادامه بر تقویت اطلاع رسانی از سوی مرکز جهاد دانشگاهی استان تاکید کرد و ادامه داد: این مرکز می تواند در حوزه ی اطلاع رسانی از خدماتی که به جامعه ارایه می کند فعالیت بیشتر و موثرتری داشته باشد و با برگزاری نشست های خبری با مدیران استانی به بررسی مباحث تخصصی و امور جاری در استان پرداخته وآگاهی رسانی مناسبی نیز در حوزه های مختلف به جامعه ارایه دهد.
در این نشست رئیس جهاد دانشگاهی قزوین نیز گزارشی از خدمات و فعالیت های این مرکز ارایه کرد.