رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدار و دلجویی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار از یک خانواده تحت پوشش بهزیستی در قزوین


13 خرداد, 1397 - 10:02 -- روابط عمومی 3
در راستای اجرای طرح ضیافت مهر رمضان انجام شد.

دیدار و دلجویی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار از یک خانواده تحت پوشش بهزیستی در قزوین

در راستای اجرای طرح ضیافت مهر رمضان،آشناگر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری از یک خانواده تحت پوشش بهزیستی در قزوین دیدار و دلجویی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

دیدار و دلجویی از یک خانواده تحت پوشش بهزیستی در قزوین به مناسبت ضیافت مهر ماه مبارک رمضان توسط آشناگر معاون سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از مدیران و خیرین جهت برطرف نمودن مشکلات این عزیزان انجام شد و در پایان قول مساعدت در زمینه مسکن،هزینه های تحصیل ،هزینه های ایاب و ذهاب،هزینه های لوازم خانگی انجام گرفت.
 گفتنی است این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

 علیرضا آشناگر در حاشیه این دیدار افزود: پرداختن به مسایل و آسیب های اجتماعی یکی از وظایف اصلی معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری است.
وی اضافه کرد: با وجود اهمیت این حوزه اعتبار دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در این زمینه بسیار محدود بوده در حالی که آثار مسایل اجتماعی به تمام جامعه مربوط است.
آشناگر ادامه داد: طلاق، اعتیاد، خودکشی، حاشیه نشینی و سایر موارد دیگر حاصل غفلت اجتماع بوده که جامعه، مسئولان و هم نهادهای انتخابی مانند شوراهای شهر در برابر آن مسئولیت دارند.
وی با بیان اینکه نه تنها امکانات زیستی برای حل مشکلات اجتماعی و فرهنگی کافی نبوده بلکه توجه به نیاز روانی افراد نیز از اهمیت خاصی برخودار است، ادامه داد: به منظور افزایش اعتبارات بخش های یاد شده با توجه به اینکه امکانات دولت به تنهایی جوابگوی حل مسایل نیست، در نشست شورای معاونان استاندار که با حضور شهرداران قزوین، البرز و محمدیه برگزار شد بر موضوع تخصیص 10 درصد بودجه به این حوزه ها توافق به عمل آمد.


 در ادامه ضیافت افطاری ویژه فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست بهزیستی استان قزوین با حضور معاون استاندار، بیدخام مدیرکل سیاسی اجتماعی استانداری،رئیس و اعضای شورای شهر ، مدیرکل و معاونین سازمان  بهزیستی ومدیران شهری و استانی برگزارشد.