رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حل مشکلات واحدهای صنعتی با نگاه تخصصی امکان پذیر است


9 آذر, 1396 - 10:38 -- اداره کل روابط عمومی
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:

حل مشکلات واحدهای صنعتی با نگاه تخصصی امکان پذیر است

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قزوین بیان کرد:حل مشکلات واحدهای صنعتی با نگاه تخصصی امکان پذیر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در نهمین جلسه کمیسیون امنیت کارگری شورای تامین استان مشکلات کارگری  تعدادی ازواحدهای  تولیدی استان مطرح و راهکارهای مناسب در جهت رفع مشکلات آنها بررسی و تصمیمات لازم دراین راستا  اتخاذ گردید.
فرامرز مرادی در نهمین جلسه کمیسیون امنیت کارگری شورای تامین استان در ابتدای جلسه از حماسه بزرگ همدلی همشهریان عزیز استان در کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه تقدیر و تشکر نمود و با توجه به تقارن جلسه با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان ، هفته بسیج را به کلیه دلاوران بسیجی تبریک گفته و یاد و خاطره رشادتهای این عزیزان در هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت .
وی در ادامه جلسه بیان داشت: همانطور که در بیانات مقام معظم رهبری مشهود است کارگران ستون فقرات اقتصادی کشور هستند و اگر یک کشور مایل است اقتصاد پیشرفته‌ای داشته باشد، باید به قشر کارگر و بررسی مشکلات آنها  اهمّیّت بدهد .
سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در پایان جلسه  با عنایت به نزدیک شدن ایام پایانی سال به دبیران کمیسیونهای امنیت کارگری شهرستانها تاکید نمود: مشکلات واحدهای صنعتی را نیازمند بررسی و نگاه تخصصی است که در رفع مشکلات واحدهای مذکور باید اتخاذ و بکار گرفته شود.