رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسابقات فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی در قزوین برگزار می شود


20 آبان, 1396 - 11:16 -- اداره کل روابط ...
سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خبر داد:

مسابقات فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی در قزوین برگزار می شود

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خبر داد: مسابقات فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی در استان قزوین از اول الی ششم آذر ماه سالجاری با حضور ورزشکاران چندین استان در قزوین برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"فرامرز مرادی" سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه هماهنگی این مسابقات در سخنانی گفت: این مسابقات در سطح ملی در استان برگزار می شود و تقسیم کار و برنامه ریزی مناسبی برای اجرای مناسب می بایست انجام گیرد.
وی ادامه داد:ضرورت دارد جلسات هماهنگی دیگری نیز با حضور مدیران ستادی استانداری و مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز برای تصمیمات اجرایی و کارشناسی برگزار گردد.
در این جلسه مقرر شد؛ برای هماهنگی و برنامه ریزی مناسب تر 7 کمیته تخصصی تشکیل و شرح وظایف تبیین گردد.
کمیته های اجرایی و نظارت؛اسکان و هماهنگی با دستگاهها،امنیتی و استقبال؛روابط عمومی و تبلیغات؛تدارکات و پشتیبانی؛ حراست و صدور کارت و فنی و برگزاری مسابقات از جمله این کمیته هاست که مقرر شد؛ پس از نهایی شدن و انتخاب مسئولان و اعضاء جلسات خود را تشکیل و تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرایی نمایند.
در این جلسه مدیرکل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استان نیز در سخنانی به تشریح و روند برگزاری این مسابقات ورزشی پرداخت.
بهمن عشایری افزود:  مسابقات فوتبال مهاجرین و اتباع خارجی با حضور 350 بازیکن از چندین ستان کشور از 1 الی 6 آذرماه سالجاری در قزوین برگزار می شود.
وی ادامه داد: در مراسم افتتاحیه مقرر شده است مهمانانی در سطح ملی در استان حضور یابند.