رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قانون ارتقاء بهره وری پرستاران در استان قزوین اجرایی می شود


1 آبان, 1396 - 08:34 -- اداره کل روابط عمومی
شاهرخی معاون استاندار خبر داد:

قانون ارتقاء بهره وری پرستاران در استان قزوین اجرایی می شود

شاهرخی معاون استاندار خبر داد: قانون ارتقاء بهره وری پرستاران در بیمارستان های استان قزوین اجرایی می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید سعید شاهرخی در جلسه بررسی وضعیت " اجرای قانون ارتقاء بهره وری پرستاران " در بیمارستانهای خصوصی قزوین  که با حضور روسای بیمارستانهای خصوصی استان برگزار شد بیان داشت: کار در نظام درمانی فی نفسه کار ارزشمندی است و موجب رضایت مندی خدا است و مردم نیز همواره قدر شناس تلاش ها و فداکاری های این عزیزان هستند .
وی افزود:برای فعالیت های درمانی در بخش خصوصی ارزش ویژه ای قایل هستیم و دولت هم نگاهش به خصوص در  حوزه سلامت به بخش خصوصی است وما هم به جد از تقویت بخش خصوصی استقبال  و حمایت می کنیم .
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین تصریح کرد: ما بعنوان مجموعه دولت باید  در جهت سرمایه گذاری و سود آوری این مجموعه ها باید بستر سازی کنیم و از بخش خصوصی حمایت عملی داشته باشیم.
شاهرخی با بیان اینکه" در این راستا باید قانون بهره وری اجرایی و راندمان کار ارتقا پیدا کند." عنوان کرد: همه شواهد  حکایت از آن دارد که این طرح باید در بخش خصوصی اجرایی شود و برای پرستاران نیز با اجرای قانون بهره وری ایجاد انگیزه  خواهد شد.
وی ادامه داد: تامین اجتماعی نباید سرنوشت بیماران را به مطالبات گره بزند چون مدیریت استان به جد دنبال پرداخت مطالبات این مجموعه است لذا نباید خدمات را متوقف یا مشروط کرد.